Українською | По-русски

Національна «гаряча лінія»
 

Безпека дітей в Інтернеті

Онляндія — спільна ініціатива програми Microsoft «Партнерство в навчанні», соціально відповідальних комерційних структур, неурядових організацій, за підтримкою громадського-соціальних діячів.

Цей сайт містить матеріали для дітей, батьків і вчителів (інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків), завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, ознайомившись з якою навіть починаючі користувачі зможуть ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.


Петиція «За безпечний Інтернет для дітей»

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрози, що можуть чекати на них у віртуальному просторі.

Наша петиція закликає приєднатися до законодавчих та освітніх ініціатив та змінити ставлення українців до проблеми онлайн-безпеки.

Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо допомогти дітям захистити себе від небезпек віртуального світу та навчити їх правилам безпечного поводження у світовій мережі.

Заходь на сторінку петиції та вислови свою позицію!


1 червня Коаліція за безпеку дітей в Інтернет за ініціативою компанії «Майкрософт Україна» розпочинає літню акцію по безпеці дітей в Інтернеті. Під час літніх канікул Інтернет допоможе школярам підтримувати зв’язок з однокласниками, тисячі з яких завдяки проекту «Онляндія — безпечна веб-країна» і тренерам центрів IDEA вже знають як це робити безпечно. А для тих хто не знає правил поведінки у віртуальному світі тренінги будуть проводитись все літо в дитячих таборах!Автори та авторські права